Blog

  • Konserwacja, przeglądy i utrzymanie instalacji fotowoltaicznej
    Bez względu czy masz ją założoną w domu jednorodzinnym, czy w firmie, warto postawić na regularne przeglądy oraz konserwację instalacji fotowoltaicznej. Pozwala to na odpowiednie wczesne wykrycie ewentualnych problemów, które mogły powstać w wyniku eksploatacji całego systemu, a także zaradzenie jemu, zanim stanie się poważny. W tym artykule dowiesz się, co jaki okres powinieneś sprawdzać … Czytaj więcej.
  • W jaki sposób rozliczyć instalacje fotowoltaiczną (program Mój Prąd) w czasie pandemii.
    Chociaż ogłoszenie pandemii na całym świecie utrudniło wykonywanie wielu czynności, w tym składanie ważnych dokumentów, to jednak bez problemu można korzystać z programu Mój Prąd. Oczywiście wdrożono pewne zmiany, dzięki którym składać wnioski o dofinansowanie można nie wychodząc z domu. Sprawdź, co musisz zrobić, aby ubiegać sięo dofinansowanie z rządowego programu Mój Prąd na instalację … Czytaj więcej.
  • Kiedy najlepiej zakładać instalację fotowoltaiczną?
    Ekotechnologie zyskują na coraz większej popularności. Dotyczy to przede wszystkim instalacji fotowoltaicznych, dzięki którym można cieszyć się w domu prądem wygenerowanym przez odnawialne źródło energii – Słońce. Wielu klientów, którzy decydują się na założenie baterii solarnych w swoim domu (lub siedzibach firm) zastanawia się jednak, kiedy najlepiej jest to zrobić, tak aby inwestycja szybko się … Czytaj więcej.